Nauka w Rosji

Drodzy przyjaciele!

Przedstawicielstwo Rossotrudniczestwa w Polsce ogłasza rekrutację kwotową do rosyjskich uczelni na koszt federalnego budżetu Rosji. Jednocześnie informujemy, iż jest bardzo ograniczona ilość kwot na bezpłatny staż z języka rosyjskiego („Szkoły letnie). W związku z tym prosimy wszystkich chętnych na ten staż zarejestrować się w Systemie.

Adres RONIK: Warszawa, ul. Belwederska 25. 
E-mail: ronik@ronik.org.pl

Ministerstwo Oświaty i Nauki Rosji rozpatruje dokumenty kandydatów oraz przekazuje dane uczelniom gotowym do przyjęcia obcokrajowców. Dobór kandydatów na drugim etapie uczelnie realizują wspólnie z Ministerstwem Oświaty i Nauki przez system informacyjny.

Od ponad 10 lat organizujemy wyjazdy szkoleniowo-turystyczne do Rosji dla studentów i pracowników naszej uczelni oraz innych uczelni krakowskich.

Dzięki umowie o współpracy z Uniwersytetem Państwowym w Sankt-Petersburgu nasz uniwersytet może organizować letnie kursy języka rosyjskiego połączone ze zwiedzaniem Petersburga i okolic w najbardziej atrakcyjnym terminie — na przełomie czerwca i lipca, czyli w okresie «białych nocy».

Kursy językowe organizowane są na różnych poziomach zaawansowania, a prowadzą je najlepsi lektorzy uniwersytetu petersburskiego.

Zapraszamy studentów Uniwersytetu Pedagogicznego
i innych uczelni!

Nauka w Rosji - szczegóły

Wyjazd do Sankt Petersburgu 02-19.07.2010